Akce

Akce - Kde srdce pomáhá

Kde srdce pomáhá

do 30.8.

Krása je pomáhat si navzájem. Chcete i vy sami udělat něco pro druhé? V rámci naší mobilní aplikace ROSSMANN CLUB jsme spustili charitativní projekt, ve kterém váš hlas rozhodne o výši naší podpory pro předem vybrané příběhy. Jednoduše hlasujte a dejte své body na pořízení automobilu pro Radečka, pomozte maminkám samoživitelkám nebo přispějte na neurorehabilitace pro Matýska. Buďte s námi tam, kde srdce pomáhá! Více informací zjistíte v naší aplikaci ROSSMANN CLUB nebo na této stránce: https://www.rossmann.cz/pomahame

  • Automobil pro Radečka, který se narodil s tzv. nemocí motýlích křídel. Za nezbytnou zdravotní péčí cestuje Radek s rodiči několikrát do roka více než 400 km. Pro toto velmi vzácné onemocnění existuje u nás jediné specializované centrum, které sídlí v Brně.
  • Pomozte maminkám samoživitelkám s organizací Fandi mámám. Lenka je už více než šest let samoživitelkou, prošla si nelehkým obdobím, zažila domácí násilí a sama teď vychovává dvě děti, které se potýkají se zdravotními problémy. Matyáš (13 let) je atypický autista s vývojovou vadou řeči a dcera Gwyneth (11 let) trpí dětskou mozkovou obrnou, ADHD specifickými poruchami učení, oční vadou a alopecií.
  • Neurorehabilitace pro Matýska, který se kvůli břišní infekci narodil již ve 32. týdnu těhotenství. Nemá pohybová centra v mozku a diagnostikovali mu dětskou mozkovou obrnu.

 

Kde srdce pomáhá

Newsletter

Informace o novinkách, slevách a akcích v Centro Zlín přímo do vašeho e-mailu.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Další akce